Haşema Mağazası, İstanbul Tesettür Mayo Satışı

tıklaalbeni tesettür mayo
Siyah Pullu Tesettür Mayo Tıklaalbeni Marka

Siz de mağazadan alışveriş yapmak isteyenelerdenseniz işte size İstanbul’un en büyük tesettür mayo ve haşema mağazası! Mağazanın adı Tıklaalbeni. Kendi web sitesinden de online satış yapan tesettür mayo markası tıklaalbeni  müşterilerine yıllardır kaliteli hizmet vermektedir. Ücretsiz iade ve değişim hakkınızın olduğu haşema sitesinde belli başlı en iyi haşema ve tesettür mayo markaları bulunmaktadır. Çocuk mayoları, kız çocuk haşemaları çok zengin renk seçeneğiyle yine mağazada bulunmaktadır. Her beden bulunan yarı kapalı mayo, tam kapalı haşema olsun, havuz ve deniz tesettür mayo modelleri arasından mutlaka kendinize göre bir ürün bulabilirsiniz. Öncelikle yerinizden kalkmadan tesettür mayo kategorisinden tek tuşla sipariş verebilirsiniz. Kartınıza taksit ve kapıda ödeme imkanı var ve Avrupa’dan da sipariş verilebiliyor.

Tesettür Mayo Markaları Satış Noktası

erkek çocuk haşema
Erkek Çocuk haşema modelleri istanbul haşema mağazasında

Erkek ve bayan deniz şortları Kom mayo, Adasea, Haşema, Armes, NBB ve Tıklaalbeni marka tesettür mayolar kendi üretiminin olduğu yüzücü mayoları da mevcuttur. İstanbul’da haşema mağazası aradığınızda tıklaalbeni mağazasının ilk akla gelmesinin sebeplerinden biri de hem yüzlerce çeşit ürün hem de kredi kartlarına taksit olnağı sunmasıdır. 49 TL’den başlayan uygun fiyatlı tesettür mayo ürünleri fiyatları marka marka ve model model değişmektedir. Engelliler için de dizayn edilmiş giriş kapısı ve yardımsever güler yüzlü personelleri ile mutlu br alışveriş imkanı sunmaktadır.

Haftanın her günü sabah 09:30’dan Akşam 21:00’a kadar hizmet vermektedir. Eğer uzaktan gidecekseniz önceden telefonla aramanız faydalı olacaktır. Vücudunuz ister ince yapılı olsun ister kilolu olun battal  beden olan hanımlara özel de 7XL’ye kadar bedende elbise mayolar ve tesettür mayolar mevcuttur.

Plaj Giyim ve Havuz Malzemeleri Satış Mağazası

erkek haşema
Erkek Haşema Modelleri, uzun Deniz Şortu

Eşiniz için de diz atı deniz şortları, erkek haşema ve erkek çocuk uzun deniz şortları mevcuttur. Plaj aksesuar ve ürün seçeneği de istanbul haşema mağazsında oldukça fazladır. Havuz gözlüğü, kolluk, şnokel, bone ve daha yüzlerce çeşit ürünün bullunduğu mağaza bilgilerini veriyoruz.

Mağazanın telefon numarası ve adresi aşağıda mevcuttur. Dilerseniz arayarak bilgi alabilir, WhatsApp’tan konum isteyebilirsiniz.